16 niesamowitych projektów stron www z ograniczoną paletą kolorów.

Gdzieś na samym początku pracy nad projektem strony www pojawia się pytanie o dobór odpowiedniej palety kolorów. Jak pewnie wiecie, to z pozoru proste zadanie staje się często nie lada problemem i zależy od bardzo wielu czynników, które musimy wziąć pod uwagę. Paletę barw dobieramy przede wszystkim ze względu na brand, tematykę strony, rodzaj serwisu, preferencje zleceniodawcy. Wybieramy jeden kolor przewodni i zazwyczaj 1-2 dodatkowe. A co jeśli zostaniemy przy jednym kolorze? Ewentualnie dwóch? Pewnie zadanie znacznie się skomplikuje, jednak warto. Jak się okazuje efekt jest niesamowity. Poniżej przedstawiam zestawienie prac polskich designerów z projektami pochodzącymi głównie od twórców z za oceanu. Zobaczcie jak na ich tle wypadli designerzy z nad Wisły. Przed Wami16 doskonale zaprojektowanych layoutów stron z ograniczoną paletą barw.

circlesconference diakrytyczne residence-mixte radio-czworka bangers mitsubishi moodfurniture skrytykuj brandaiddesignco blogforumgdansk activatemedia fajnechlopaki craftsmanave emarketingexperts kirichik

Który z projektów podoba Ci się najbardziej? Może jesteś designerem i któryś z nich zainspirował Cię do stworzenia własnej pracy? Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *